PRZYJĘCIA RODZINNE W SALI PERŁA
Kameralna atmosfera sali Perła doskonale sprawdza się podczas przyjęć, spędzanych w rodzinnym gronie. Nasz lokal mieści maksymalnie 70 osób. Bez problemu mieszczą się tu więc zarówno niewielkie, jak i bardziej liczne rodziny. Najczęściej podejmujemy się organizacji następujących przyjęć:

CHRZCINY
Chrzciny to moment, w którym dziecko oficjalnie staje się członkiem danej rodziny. Warto postarać się więc, aby to właśnie ono było w centrum uwagi rodziców. Decydując się na wynajęcie sali Perła zyskują Państwo smaczne jedzenie, kompleksową obsługę i więcej czasu dla najważniejszego bohatera uroczystości. Warto zwrócić uwagę na to, że sala jest jasna i przestronna. To bardzo istotny argument, jeśli zdecydują się Państwo na wynajęcie profesjonalnego fotografa.

KOMUNIE
Zorganizowanie przyjęcia komunijnego wymaga wiele, czasu, energii i przestrzeni, która będzie w stanie pomieścić wszystkich gości. Zdecydowana większość mieszkańców Bydgoszczy nie dysponuje tak dużym pomieszczeniem. To właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie na tą okazję lokalu. Oprócz stylowej sali oferujemy Państwu idealnie skomponowane menu, miłą obsługę i niezapomnianą atmosferę.

STYPY
Rodziny spotykają się nie tylko przy okazji radosnych okoliczności. Przyjęcia pożegnalne to także element naszej oferty. Staramy się, aby wydarzenie przebiegało w dyskretnej, kameralnej atmosferze, która będzie stosowna do chwili. Przejmujemy na siebie ciężar przygotowania posiłków i kompleksową obsługę gości, tak aby mogli Państwo mogli skupić się na ważniejszych sprawach. Sala „Perła” to nowy punkt na mapie Bydgoszczy. Mimo, tego że pojawiliśmy się na rynku stosunkowo niedawno zorganizowaliśmy już szereg imprez okolicznościowych. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy również Państwa oczekiwań.